Meie peamine toetaja ja aitaja on olnud alguaastatest peale Rootsi heategevus-organisatsioon IFD (Otseabi Baltikumile), tänu mille liikmete mõitvale suhtumisele ja inimlikkusele Noorte Kodupaiga projekt üldse teoks sai.
IFD on olnud Noorte Kodupaiga finantseerija alates 1995-ndast aastast. Tegemist on Stockholmi lähedal asuva organisatsiooniga, mis ühendab inimesi, kes leiavad, et nad tahavad aidata abivajajaid. Organisatsiooni juhiks ja Noorte Kodupaiga toetamise eestvedajaks on ühenduse esinaine Mirjam Pätsi-Ullbergi


vasakult: Koidukas, Mann ja Mirjam

IFD toetus Eestile ei piirdu aga ainult Noorte Kodupaiga toetamises, vaid toetatakse läbi Eesti Orvuna Kasvanute Liidu ka mitmeid endisi lastekodulapsi ja muidu rasketes tingimustes elavaid perekondi - igale abivajajale on leitud tugipere Rootsis, kes siis hädalise eest hoolitseb ning neid toetab. Samuti toetab IFD Pärnu Orvuna Kasvanute Ühenudse noortekodu ning seal elavaid noori.
IFD ja tema liikmed toetavad ka noorte väljaõpet, finantseerides osaliselt noortekodu õppeklassi projekti ning võimaldades ka mõnedel noortel saada täiendõpet Rootsis.